Girl walking with several dogs on leashes

Członkowie

Przynależność do wyjątkowej społeczności wspierającej kliniki.

Członkostwo dające liczne korzyści

Wspomagamy kliniki w dynamicznym środowisku biznesowym niezależnie od ich wielkości. Wspólnie poszukujemy możliwości rozwoju jej działalności biznesowej, optymalizacji kosztów oraz wprowadzenia zmian, które pozwolą jej skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na zwierzętach. Naszym członkom oferujemy:

  • Negocjowane ceny u wiodących dostawców
  • Usługi umożliwiające usprawnienie pracy kliniki
  • Dostęp do najnowszych rozwiązań i szkoleń branżowych
  • Wsparcie największej w Europie społeczności klinik i partnerów z branży pielęgnacji zwierząt
  • Pomoc w wykonywaniu czasochłonnych czynności administracyjnych.

Przykłady usług, jakie oferujemy naszym członkom z różnych krajów

Icon

Sieć

Nasi członkowie nie są osamotnieni w stawianiu czoła wyzwaniom prowadzenia kliniki. Społeczność VetFamily posiada bogate doświadczenie. Organizujemy spotkania stacjonarne i przez kanały cyfrowe, podczas których uczymy się od siebie nawzajem, świetnie się przy tym bawiąc.

VetBusiness

VetBusiness pomaga naszym członkom zwiększać konkurencyjność i usprawniać pracę oraz zaspokajać palące potrzeby właściciela kliniki. Nasz nieustannie rozwijany zestaw narzędzi jest oferowany wszystkim członkom i obejmuje zarówno cyfrowe, jak i tradycyjne usługi, które są łatwe do wdrożenia, użycia i rozwoju.

Icon

Zamówienia

Negocjujemy warunki z dostawcami bazując na produktach i usługach, które są potrzebne naszym członkom, aby utrzymać konkurencyjność i najwyższą jakość. Dzięki ciągłej obserwacji zmieniających się wzorców zakupowych i innowacji znajdujemy nowe sposoby na poszerzanie zakresu umów i zwiększanie wydajności. Nieustannie negocjujemy z partnerami, aby zapewniać naszym członkom jak najlepsze ceny i warunki zakupów.

vetplan icon

VetPlan

Pakiet profilaktycznych usług weterynaryjnych mających na celu ochronę zdrowia zwierząt oraz ograniczenie ryzyka wystąpienia poważnych chorób. Plany są dostosowane do potrzeb klinik i pacjentów oraz obejmują nasze pełne wsparcie w uruchomieniu kliniki. VetPlan poprawia stan zdrowia zwierząt oraz podnosi lojalność i poziom satysfakcji właściciela.

Portal dla członków

W portalu dla członków VetFamily można znaleźć najświeższe wiadomości oraz nawiązać kontakt z innymi. Każdy członek ma dostęp do praktycznych treści, analiz oszczędności, testów porównawczych, modułów szkoleniowych, webinariów i wiadomości o zbliżających się wydarzeniach.

Icon

Cyfrowe rozwiązania

Inwestujemy w rozwiązania mające pomóc naszym członkom w cyfrowej transformacji i oferujemy już szereg tego typu rozwiązań. Dostarczamy narzędzia i organizujemy szkolenia z zakresu technologii cyfrowych, aby pomóc naszym członkom w prowadzeniu strony internetowej, przyjmowaniu rezerwacji online oraz obsłudze obecności w mediach społecznościowych.

Program ochrony środowiska

Zapewniamy naszym członkom łatwe w obsłudze narzędzia pomocne w ocenie ich klinik pod kątem przyjazności dla środowiska. Wspólnie zamieniamy wyzwania w okazje do przedstawienia wyjątkowej oferty właścicielom zwierząt i pracownikom.

Zdjęcia z wydarzeń z udziałem członków naszej spopłeczności

Jedną z największych korzyści z przynależności do sieci VetFamily jest możliwość wymiany poglądów i doświadczeń. Regularnie organizujemy wydarzenia na poziomie międzynarodowym i lokalnym, aby dać możliwość spotkania się naszym członkom i partnerom. Wydarzenia mają różny charakter i wielkość, ale każde jest świetną okazją do wzajemnej nauki i miłego spędzenia czasu.

Warsztaty kardiologiczne

Dzień VetFamily, Holandia

Sesja na temat rozwoju kliniki

Wycieczka członka VetFamily, Dania

 

Targi i spotkanie towarzyskie dla członków

Dzień VetFamily, Norwegia