Happy dog outside

O VetFamily

Naszym celem jest być naturalnym partnerem klinik i dostawców
weterynaryjnych.

Nasza historia – silniejsi razem!

VetFamily została założona w 2000 roku w Danii przez grupę niezależnych klinik weterynaryjnych, które wierzyły, że współpraca i dzielenie się zasobami pozwolą im szybciej rozwijać się w zakresie opieki weterynaryjnej.

Dziś VetFamily zrzesza ponad 4500 klinik z jedenastu krajów i ciągle się rozrasta, w miarę jak kolejne lecznice odkrywają, że dzięki niej mogą uzyskać lepsze warunki zakupów, mieć możliwość dalszego rozwoju oraz korzystać ze wsparcia społeczności. Krótko mówiąc, usprawniamy pracę klinik i pomagamy zachować równowagę między życiem prywatnym i zawodowym.

Happy dogs jumping together

Zespół VetFamily wyznaje nasze wartości

Odpowiedzialność

Codzienne decyzje powinny być podejmowane przez osoby, które są najbliżej wydarzeń. Nasza zdecentralizowana struktura daje szerokie uprawnienia i dużo swobody, ale jednocześnie nakłada dużą odpowiedzialność.

Troska

Budowa i wzmacnianie społeczności VetFamily stanowi podstawę naszych działań. Dlatego zawsze dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić pełną satysfakcję wszystkim naszym członkom i partnerom.


Współpraca

Wierzymy, że dzięki udanej współpracy 1 + 1 = 3.


Prostota

Nie boimy się iść pod prąd, ale nie próbujemy też ciągle odkrywać koła na nowo – uczymy się od siebie nawzajem i sprawiamy, że to koło toczy się coraz szybciej. Dążenie do prostoty we wszystkich naszych działaniach sprawia, że współpraca z nami zawsze przebiega sprawnie.


Szacunek

Stworzyliśmy społeczność opartą na silnych lokalnych powiązaniach z klinikami i współpracy z partnerami. Dzięki wzajemnemu szacunkowi zawsze znajdujemy odpowiednie rozwiązania.

Poznaj zespół

Aktualnie w VetFamily pracuje ponad 140 osób reprezentujących 16 narodowości. Jesteśmy zdecentralizowaną organizacją, w ramach której większość decyzji operacyjnych jest podejmowana lokalnie w danym kraju. Jednocześnie wykorzystujemy umiejętności i doświadczenie wszystkich pracowników, aby wspierać i wzmacniać zrzeszane przez nas kliniki i rozwijać całą branżę. Nasza główna siedziba mieści się w Sztokholmie, a do jej głównych zadań należą opracowywanie nowych usług cyfrowych, zaopatrzenie oraz zapewnianie wsparcia.

Tomas Rosival

Kierownik regionalny (PL, CZ, SK)

Person holding a cat in its arms

Dołącz do zespołu VetFamily

Zawsze jesteśmy otwarci na nowych członków w naszym zespole. W miarę jak rosną potrzeby naszej sieci, staramy się je efektywnie zaspokajać przez ciągłą adaptację i tworzenie nowych stanowisk.

Skontaktuj się