A puppy and a cat looking up

Partnerzy

Trwałe partnerstwo w celu rozwoju i zdobywania rynków na całym świecie.

Partner na wiele lat

Do naszej społeczności wybieramy partnerów, którzy gwarantują wysokie standardy i świetne warunki. Jednocześnie uważamy, że jakości partnerstwa nie mierzy się tylko wysokością rabatów. Staramy się nawiązywać wzajemnie korzystne relacje partnerskie z naszymi dostawcami, aby rozwijać rynek w różnych kategoriach produktów, zapewnić skuteczną komunikację, stymulować sprzedaż, dostarczać praktycznych danych, wprowadzać nowe produkty itd.

Partnerstwo dla rozwoju

 

Partner, który pomoże Ci się rozwijać

Przez ponad 20 lat działalności wypracowaliśmy sprawdzone metody, którym ufają nasi członkowie. W ścisłej współpracy z naszymi partnerami rozwijamy rynek przez udane łączenie takich dziedzin, jak profilaktyka, doskonalenie procedur klinicznych oraz promowanie najlepszych praktyk wśród członków społeczności.

 

Partner, który pomoże Ci zwiększyć udział w rynku

Zapewniamy naszym partnerom dostęp do ciągle rosnącej międzynarodowej społeczności klinik weterynaryjnych oraz umożliwiamy skuteczną komunikację z dużą i rozproszoną bazą klientów, do których trudno jest dotrzeć w inny sposób. Z powodzeniem przyczyniamy się do większego poszanowania prawa i zwiększania udziału w rynku przez przedstawienie mieszanki atrakcyjnych ofert dla członków, cyfrowych narzędzi i pozytywnej komunikacji.

 

Cenne analizy danych

Zapewniamy doskonałe źródło uporządkowanych danych na temat klinik i informacji zwrotnych, które współpracujący z nami dostawcy mogą wykorzystać w celu optymalizacji sprzedaży i wizyt klinicznych, zbierania informacji zwrotnych, poprawy wartości wskaźnika NPS oraz uzyskania zwięzłych wskazówek pomocnych w dostosowywaniu oferty.

Poznaj niektórych naszych partnerów z różnych krajów

Masz produkt lub rozwiązanie dla naszej społeczności?

VetFamily jest zawsze otwarta na nowe pomysły współpracy. Skontaktuj się z nami, aby poznać nasze warunki współpracy z partnerami i sprawdzić, czy Ci one odpowiadają.

Skontaktuj się